Programatik Reklamcılık

Programatik reklamcılık nedir?

Programatik reklamcılık, otomatik olarak dijital reklam satın alma işlemlerini tanımlar. Bu işlem, bir reklam yayıncısı tarafından satın alınan reklam alanını açık artırma veya doğrudan satın alma yoluyla satın alan bir reklam veren tarafından gerçekleştirilir. Bu işlem genellikle bir reklam borsası aracılığıyla gerçekleştirilir ve gerçek zamanlı olarak yapılır. Yani, reklam yayıncısı web sitesi ziyaretçisi sayfasını açtığında, reklam borsası hızlı bir şekilde uygun reklamı seçer ve gösterir.

Programatik reklamcılık neden önemlidir?

Programatik reklamcılık, reklam satın alma sürecini otomatikleştirerek zaman ve maliyet tasarrufu sağlar. Ayrıca, hedefleme ve optimizasyon gibi avantajlar sunar. Programatik reklamcılık sayesinde, reklam verenler reklamlarını daha doğru bir şekilde hedefleyebilir ve reklam bütçelerini daha etkili bir şekilde kullanabilirler.

Deneyimli Ekibimizle Sizleri Bekliyoruz

Programatik (ya da programmatic), reklamcılıkta kullanılan bir terimdir ve otomatik olarak dijital reklam satın alma işlemlerini tanımlar. Programatik reklamcılıkta, reklam verenler ve reklam yayıncıları, reklam alanını açık artırmalar veya doğrudan satın alma yoluyla satın alırlar.

 

Uzmanlık alanlarımızdan biri de programatik reklamcılık konusunda eğitimler vererek, müşterilerimizin programatik reklamcılık konusunda daha bilinçli ve bilgili olmalarını sağlıyoruz. Müşterilerimizle birlikte çalışarak, hedeflerine en uygun programatik reklam stratejilerini belirliyor ve kampanyaları başarıyla yürütüyoruz.

 

Ajansımız, programatik reklamcılık konusunda uzmanlığını her geçen gün geliştirerek, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor. Programatik reklamcılık hakkında daha fazla bilgi almak ve ajansımızın hizmetlerinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Ajansımız, programatik reklamcılıkta en son teknolojik gelişmeleri takip ederek, müşterilerimize en etkili kampanyaları sunuyor. Programatik reklamcılıkta kullanılan teknolojiler sayesinde, reklam verenlerin hedef kitlelerine daha doğru bir şekilde ulaşmaları mümkün oluyor.

Ajansımızın Programatik reklamcılık hizmetleri

Dijital Ajansımızın Programatik ve reklamcılık hizmetleri aşağıdaki gibidir:

·       Hedef kitle analizi

Markaların hedef kitlelerini en iyi şekilde anlamaları için kapsamlı bir analiz yapılır ve hedef kitle segmentleri belirlenir.

·       Strateji planlama

Hedef kitle segmentleri ve müşteri hedefleri doğrultusunda en etkili programatik reklam stratejileri belirlenir.

·       Kampanya yürütme

Belirlenen programatik reklam stratejileri doğrultusunda, kampanyalar müşteri hedefleri doğrultusunda yürütülür.

·       Sürekli optimizasyon

Kampanyaların performansı sürekli olarak izlenir ve optimizasyonlar yapılır. Bu sayede, reklam verenlerin reklam bütçeleri en verimli şekilde kullanılarak, en yüksek getiri elde edilir.

 

Ajansımızın programatik reklamcılık hizmetleri, reklam verenlerin hedef kitlelerine doğru mesajları en etkili şekilde ulaştırmalarını sağlar. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel olarak tasarladığımız programatik reklamcılık stratejileri ile, müşterilerimizin hedeflerine en uygun çözümleri sunuyoruz.

Digimix_Light_Logo

Hemen Ara : +90 212 258 05 63

Siz Yazın Biz Size Ulaşalım

    Programatik Reklamcılık
    Programatik Reklamcılık